Rüyada yeşil forma görmek

Rüyada yeşil forma görmek moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil forma gördüyseniz:

  • Siz sıradan bir insan değilsiniz.

Rüyada yeşil forma görmek kötülüklerden uzaklaşacağına, her şeyin yenileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil beyaz forma görmek rahat nedir öğreneceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil forma giymek kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada forma imzalatmak iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada forma görmek iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı forma görmek istediği herşeye kavuşacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada bordo forma giymek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada yırtık forma görmek kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments