Rüyada yeşil kuş görmek ihya

Rüyada yeşil kuş görmek ihya kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kuş görmek ihya gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebilir veya yeteneklerinizden farklı şekilde faydalanılmasını sağlayabilirsiniz.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yeşil görmek gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek para pul sahibi olacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine işarettir.

Rüyada yeşil bir göl görmek umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil süt görmek daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada yeşil kıl görmek hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada yeşil yüz görmek sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil tuz görmek vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.