Rüyada yeşil mera görmek

Rüyada yeşil mera görmek başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, kazancının çok düşeceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine yorulur.

Rüyada yeşil mera gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişilerin sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada yeşil mera görmek kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada büyük mera görmek yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada mera görmek hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada yeşillik mera görmek moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yeşil görmek başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını delalet eder.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek fakir fukaraya yardım edeceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine delalet eder.

Rüyada yeşil yer dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments