Rüyada yeşil sahada koşmak

Rüyada yeşil sahada koşmak kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada yeşil sahada koşmak gördüyseniz:

  • Mükemmel fikirlerinizi uygulamaya koymalısınız, neler başarabileceğinizi görünce şaşırabilirsiniz.

Rüyada yeşil sahada koşmak hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil sahada maç yapmak işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, yandaşı olan birinin vefat etmesine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil sahada top oynamak elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil sahada futbol oynamak kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sahada maç izlemek birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına delalettir.

Rüyada çim sahada top oynamak kişinin her işi severek yapacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine delalet eder.

Rüyada halı sahada olmak yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada halı sahada kaleci olmak neşesinin yerine geleceğine, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.