Rüyada yeşil ve mor görmek

Rüyada yeşil ve mor görmek bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, çıkar için insanlara zulmetmeye, kalkınacağına, ilerleyeceğine, biraz dinleneceğine, ferahlık veren sözler duymaya, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil ve mor gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişiler nedeniyle karar vermek zorunda hissedebilirsiniz.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına işarettir.

Rüyada yeşil yeşil görmek sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine inanılır.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, mutlulukların yarım kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil top dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yer makam edineceğine, itibar kazanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil tişört çalışmalarının takdire layık görüleceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına yorulur.

Rüyada yeşil dondurma çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada yeşil su içmek kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kırgınların barışacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments