Rüyada yılanı kuyruğundan tutmak

Rüyada yılanı kuyruğundan tutmak bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada yılanı kuyruğundan tutmak gördüyseniz:

  • Sunulan ya da elinize geçen bilgilere kulak vermenizde fayda var.

Rüyada yılanı kuyruğundan tutmak geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine rivayet eder.

Rüyada kara yılanı kuyruğundan tutmak yüksek bir makamı olacağına, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılanı kuyruğundan yakalamak aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanı kuyruğundan öldürmek alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada balığın kuyruğundan tutmak yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına yorulur.

Rüyada kediyi kuyruğundan çekmek çarelere ve çözümlere kavuşacağına, maddi olarak zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada fareyi kuyruğundan tutmak aileden ayrı kalınacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına alamet eder.

Rüyada balığı kuyruğundan tutmak arzuların gerçekleşeceğine, çok doğru bir yol tutulacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.