Rüyada yılanın gülmesi

Rüyada yılanın gülmesi uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada yılanın gülmesi gördüyseniz:

  • Hayatınızda da bazı kısıtlamalar olması muhtemeldir.

Rüyada yılanın görmek dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın gitmesi iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına yorulur.

Rüyada yılanın ses çıkarması kazancın her geçen gün daha da artacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın zehrini sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada su yılanın ısırması yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, verdiği emeklerin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın atı yemesi yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, yeni bir yol çizileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanın at yemesi sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gri yılanın ısırması yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.