Rüyada yırtık takke

Rüyada yırtık takke dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Rüyada yırtık takke gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili düzenleyici gelişmeler veya belli ilişkilerinizi güçlendirecek planlar yapabilirsiniz.

Rüyada yırtık yastık herkesin yardımına koşacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına delalettir.

Rüyada yırtık tişört çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada yırtık şapka yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada yırtık defter başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada yırtık eşofman başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına inanılır.

Rüyada yırtık hırka ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine delalettir.

Rüyada yırtık şort ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada yırtık don giymek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.