Rüyada yüksek bir binadan inmek

Rüyada yüksek bir binadan inmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, bol rızık elde edeceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada yüksek bir binadan inmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları veya girişimlerinizi normal akışının dışında hareketlendirmek mümkün olmayabilir.

Rüyada yüksek binadan korkmak masraflarının azalacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüksek binadan ev almak şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına işarettir.

Rüyada çok yüksek bir binadan atlamak daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine yorulur.

Rüyada yüksek bir binadan inmek başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada çok yüksek binadan bakmak rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek binadan aşağı bakmak problemlerinin çözüleceğine, karlı ortaklıklara gireceğine alamet eder.

Rüyada yüksek bir binadan aşağıya bakmak yaşamın belli bir düzene oturacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek binadan tırmanarak inmek rakiplerin üzüleceğine, daha güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments