Rüyada yürüyen merdivenle çıkmak

Rüyada yürüyen merdivenle çıkmak her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, çok sevileceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yürüyen merdivenle çıkmak gördüyseniz:

  • Karşı cinsten, çok beğendiğinizi birisinin ilgisi çekmeniz olasıdır.

Rüyada yürüyen merdivenle çıkmak maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine işaret eder.

Rüyada merdivenle eve çıkmak para sıkıntısı çekmeyeceğine, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenle uçmak çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada damdan merdivenle inmek işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada balkondan merdivenle inmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine alamet eder.

Rüyada merdivenle bulutlara çıkmak hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağa merdivenle çıkmak çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine işaret eder.

Rüyada kuyudan merdivenle çıkmak dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, adının yayılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments