Rüyada yutkunamamak

Rüyada yutkunamamak hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine alamet eder.

Rüyada yutkunamamak gördüyseniz:

  • Yapılması gereken bazı işler ya da atılması gereken adımlar konusunda fikirleriniz varsa, paylaşmalısınız.

Rüyada yutkunamamak hayal edilen eve kavuşulacağına, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

3 yorum “Rüyada yutkunamamak

  1. Merhaba.Ruyamda yutkunamıyorum. Yutkunmaya calistigimda damağımda sağ tarafta boncuk kadar bir et hareket ediyordu.çok korkmuştum. Sizce anlamı ne yorumlarsaniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

  2. rüyada boğazım çok kuruyor ve yutkunamıyorum musluğa gidince musluktan toprak patlıyor arıtmaya gidiyorum damla damla su geliyor onunla boğazımı biraz islaya biliyorum

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Görülen rüya iyiliğe, vefaya ve mala delalettir. Rüya alimlerine göre kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına; eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına; sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.