Rüyada yüzünde isilik görmek

Rüyada yüzünde isilik görmek çektiği zorlukların biteceğine, daha rahat bir nefes alacağına, onlarla arasının açılacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine inanılır.

Rüyada yüzünde isilik gördüyseniz:

  • Yetenekleriniz sayesinde birçok fırsatı aynı anda değerlendirebilirsiniz.

Rüyada yüzünde isilik görmek kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, eşlerin arasına kara kedi gireceğine yorulur.

Rüyada isilik olmak hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, düşmanların barışacağına işarettir.

Rüyada vücudunda isilik çıkması kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzde isilik görmek yalnız hissetmeye, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine işaret eder.

Rüyada isilik dökmek herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada isilik görmek yeni bir işe girileceğine, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine işaret eder.

Rüyada vücutta isilik çıkması sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde tuz görmek sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments