Rüyada yüzünü kedi ısırması

Rüyada yüzünü kedi ısırması manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına, yoksulluğa, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü kedi ısırması gördüyseniz:

  • Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor.

Rüyada yüzünü kedi ısırması sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına inanılır.

Rüyada birinin yüzünü kedi tırmalaması el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü kedi tırmalaması hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzünü kedi yalaması vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek kara kara düşünür olacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi kedi görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments