Rüyada yüzünün kırmızı olduğunu görmek

Rüyada yüzünün kırmızı olduğunu görmek bağının ve bahçesinin de artacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işinde yükseleceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, kolay kolay pes etmeyeceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına işarettir.

Rüyada yüzünün kırmızı olduğunu gördüyseniz:

  • Sonunda, tekerleğin icadından beri ertelediğiniz belli bir konu hakkında karar verebilirsiniz ya da vermeniz gerekebilir.

Rüyada yüzünün kırmızı olduğunu görmek sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün yarısını kırmızı görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünün kırmızı olması yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine işaret eder.

Rüyada yüzünün şiş olduğunu görmek orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün mor olduğunu görmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün temiz olduğunu görmek alın ter ile ekmeğini kazanacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün felç olduğunu görmek sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, yersiz yere suçlanacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün çok güzel olduğunu görmek herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments