Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek

Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek hatadan dolayı zarar edeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına delalet eder.

Rüyada zabıta memuru olduğunu gördüyseniz:

  • İnsanlar değerli görüşlerinizi duymak isteyebilirler.

Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine işarettir.

Rüyada zabıta memuru olmak yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada zabıta memuru görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, manevi olarak hasar alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada zabıta olduğunu görmek karamsar olacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada eşinin zabıta olduğunu görmek sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada devlet memuru olduğunu görmek iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada polis memuru olduğunu görmek mutlu olacağına, hafifleyeceğine, bir uzmana başvurulacağına işarettir.

Rüyada zabıta gam ve keder çekmeyeceğine, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.