Rüyada zina düşünmek

Rüyada zina düşünmek maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, günahlarından kurtulmak için allah’a sığınacağına, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada zina düşünmek gördüyseniz:

  • Sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle çalışmanızda veya bir araya gelmenizde fayda var.

Rüyada kardeşiyle zina gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına inanılır.

Rüyada zina konuşmak harcama gücünün artacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada zina ile suçlanmak sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zina düşünmek sıkıntılarını çözeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada abla ile zina işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine delalettir.

Rüyada kadınla zina hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada zina günah mı elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada zorla zina yapmak iş hayatının tamamen bozulacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.