Rüyada zincirle bağlandığını görmek

Rüyada zincirle bağlandığını görmek yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, daha fazla para kazanacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına işarettir.

Rüyada zincirle bağlandığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada zincirle bağlandığını görmek güzel günler görüleceğine, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin zincirle bağlandığını görmek özlediği yerlere yolculuk edeceğine, sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine inanılır.

Rüyada zincirle sallanmak üçüncü gözünün açılacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada zincirle dövmek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada kapıyı zincirle kilitlemek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına delalettir.

Rüyada zincirle bağlı köpek görmek bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine inanılır.

Rüyada ellerinin bağlandığını görmek patron koltuğuna yükseleceğine, elinin darda kalmayacağına delalettir.

Rüyada çenenin bağlandığını görmek geçim için verdiği savaşın kızışacağına, adının ve şanının yürüyeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments