Rüyada abimin beni boğması

Rüyada abimin beni boğması daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına, şansın önünün kesileceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına yorulur.

Rüyada abimin beni boğması gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi bilirseniz duygusal tartışmalardan kaçınabilirsiniz.

Rüyada abimin beni öpmesi geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada abimin beni boğması arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine delalettir.

Rüyada abimin beni kurtarması maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada abimin beni öldürmek istemesi son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına delalettir.

Rüyada abimin beni dövdüğünü görmek hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abimin beni sigara içtiğini görmek huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, çalışmaların beğeni almayacağına alamet etmektedir.

Rüyada abimin beni öldürmesi sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına işaret eder.

Rüyada abimin beni dövmesi işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.