Rüyada ağzının içinde balık görmek

Rüyada ağzının içinde balık görmek işinde dar boğaza gireceğine, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, rakipsiz hale geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına tabir olunur.

Rüyada ağzının içinde balık gördüyseniz:

  • Zamanınızı doğru kullanmanızda fayda var.

Rüyada ağzının içinde balık görmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, hayırlı bir erkek ile evleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içinde kıl görmek eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içinde yılan görmek kişinin hayat sevincinin artacağına, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada ağzının içinde delik görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içinde bir sürü diş görmek sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzının içinde kurt görmek ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, ağız tadının kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içinde iğne görmek hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada ağzının içinde kan görmek kazanç ve kar getireceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments