Rüyada aşık olduğun erkekle bakışmak

Rüyada aşık olduğun erkekle bakışmak kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine, mutlu olunacağına, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun erkekle bakışmak gördüyseniz:

  • Maddi, ticari ya da yaratıcılık gerektiren işlerde hareketlilik var.

Rüyada aşık olduğun erkekle bakışmak işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine alamet eder.

Rüyada aşık olduğun erkekle konuşmak emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun erkekle öpüşmek kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada aşık olduğun erkekle dans etmek içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına delalettir.

Rüyada aşık olduğun erkekle el ele tutuşmak hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada aşık olduğun erkekle sevgili olmak yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine yorulur.

Rüyada aşık olduğun erkekle evlenmek hayatın keyifli bir hale geleceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun erkekle telefonda konuşmak bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments