Rüyada aslan öpmesi

Rüyada aslan öpmesi hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, aile içinde husumet gelişeceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine işarettir.

Rüyada aslan öpmesi gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki rahatsızlıklarınızı dile getirme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada aslan ile ayı görmek elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına delalet eder.

Rüyada aslan balığı muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada aslan kükremesi maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına inanılır.

Rüyada aslan parçalaması her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aslan kırbaçlamak çok daha iyi koşullara sahip olacağına, helal rızka sahip olunacağına delalettir.

Rüyada iki aslan öldürmek kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına delalettir.

Rüyada fil ve aslan görmek günahlara, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine alamet eder.

Rüyada aslan ile karşılaşmak sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments