Rüyada başa iğne vurulmak

Rüyada başa iğne vurulmak gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, sevdiği birini kırmaya, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına delalettir.

Rüyada başa iğne vurulmak gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir olay ya da düşünce biçimi olayları farklı görmenize neden olabilir.

Rüyada başa iğne vurulmak bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına yorulur.

Rüyada başa iğne batırmak hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada başa iğne batması dişe diş savaşacağına, şansının hep açık olacağına alamet eder.

Rüyada başa bit düşmesi şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başa su dökmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına işarettir.

Rüyada başa arı konması sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına rivayet eder.

Rüyada baş başa vermek bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada başa taş yağması böylece rahatsızlığından kurtulacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments