Rüyada başka bir kızla çıkmak

Rüyada başka bir kızla çıkmak eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine işaret eder.

Rüyada başka bir kızla çıkmak gördüyseniz:

  • Aslında çok da yararınıza olmayan, sizi çok da ilgilendirmeyen veya keyif almayacağınız planlar, işlere ya da anlaşmalara dahil olabilirsiniz.

Rüyada başka kızla öpüşmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada başka kızla evlenmek hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına yorulur.

Rüyada başka bir kızla çıkmak çok günah işleyeceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına işaret eder.

Rüyada başka bir kızla konuşmak çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına yorulur.

Rüyada başka bi kızla öpüşmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, maddi açıdan nefes alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka bir kızla tanışmak atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya inanılır.

Rüyada sevgilisini başka bi kızla görmek zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin başka kızla görmek kişinin şifaya kavuşacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments