Rüyada başka bir ülkede olmak

Rüyada başka bir ülkede olmak yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hayırlı haberler duyacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine delalettir.

Rüyada başka bir ülkede olmak gördüyseniz:

  • Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kimselere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var.

Rüyada başka ülkede kar görmek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada başka ülkede gezmek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka bir ülkede bulunmak başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka bir ülkede kaybolmak en yüksek makamlara oturacağına, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına işaret eder.

Rüyada başka ülkede çalışmak uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, kötü halinden eser kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada başka ülkede savaşmak gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka bir ülkede olmak sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka ülkede mahsur kalmak ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments