Rüyada başkasının kaşının döküldüğünü görmek

Rüyada başkasının kaşının döküldüğünü görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının kaşının döküldüğünü gördüyseniz:

  • Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz.

Rüyada başkasının kaşının döküldüğünü görmek sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kendi kaşının döküldüğünü görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, dini inançların güçleneceğine işarettir.

Rüyada kaşının yarısının döküldüğünü görmek düşmanlarla beraber oturmaya, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine yorulur.

Rüyada tek kaşının döküldüğünü görmek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaşının bir kısmının döküldüğünü görmek huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaşının tamamen döküldüğünü görmek aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına delalet eder.

Rüyada sağ kaşının döküldüğünü görmek kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada bir kaşının döküldüğünü görmek bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments