Rüyada başkasının tavuk kestiğini görmek

Rüyada başkasının tavuk kestiğini görmek elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, sevdiği insana kavuşacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, şansının açık olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının tavuk kestiğini gördüyseniz:

  • Kendinizi biraz kontrol altına almazsanız davranışlarınız ters etkiler yaratabilir.

Rüyada başkasının tavuk kestiğini görmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına inanılır.

Rüyada beyaz tavuk kestiğini görmek moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına inanılır.

Rüyada tavuk kestiğini görmek ne demek çok büyük başarılar kazanılacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada babamın tavuk kestiğini görmek yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada annesinin tavuk kestiğini görmek maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına inanılır.

Rüyada bıçakla tavuk kestiğini görmek gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine inanılır.

Rüyada birinin tavuk kestiğini görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada başkasının at kestiğini görmek allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, tartışmaların sonlandırılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments