Rüyada başörtüsü takmak görmek

Rüyada başörtüsü takmak görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada başörtüsü takmak gördüyseniz:

  • Belli konularda rekabet söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz başörtüsü takmak onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada renkli başörtüsü takmak üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına delalettir.

Rüyada büyük başörtüsü takmak eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasına başörtüsü takmak rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine delalettir.

Rüyada düğünde başörtüsü takmak elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, istediği evde oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil başörtüsü takmak kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada başörtüsü takmak görmek başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başörtüsü takmak ve çıkarmak alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, yapayalnız ve kötü hissedeceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.