Rüyada beyaz arazi görmek

Rüyada beyaz arazi görmek allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, küs kimselerin barışacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, çok iyi işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz arazi gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altında tutmamanız durumunda maddi problemler söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz arazi görmek aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada arazi temizlemek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya işaret etmektedir.

Rüyada arazi yanması verilen bütün emeklerin heba olacağına, ticarete atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada arazi kiralamak çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arazi düzeltmek hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, çok büyük başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada düz arazi görmek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına delalet etmektedir.

Rüyada arazi sürmek sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına alamet eder.

Rüyada yemyeşil arazi görmek halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Atike

Rüyamda düz bir arazi üzerine sanki bembeyaz çarşaf örtülü gibi aralıklar la yemyeşil marul var