Rüyada beyaz örtülü adam görmek

Rüyada beyaz örtülü adam görmek aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, bazen de rahat geçeceğine, önemli kararlar alınacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz örtülü adam gördüyseniz:

  • Bonkör olarak veya maddi olanaklarınızı kullanarak etkilemek istediğiniz kişiler olabilir.

Rüyada beyaz örtülü adam görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına delalettir.

Rüyada beyaz örtülü kadın sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, eline haram para geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz örtülü karyola görmek insanlara karşı güveninin sarsılacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına inanılır.

Rüyada beyaz örtülü yatak görmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada beyaz örtülü birini görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendini beyaz örtülü görmek iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kabeyi beyaz örtülü görmek kudretli kişiler arasına gireceğine, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz örtülü masa sorunlu bir dönem geçirileceğine, hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.