Rüyada bir adamın sana sarılması

Rüyada bir adamın sana sarılması kısmetinin bollaşacağına, onun istediği yoldan gideceğine, helal ekmek yiyeceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına delalettir.

Rüyada bir adamın sana sarılması gördüyseniz:

  • En önemli konular birisi gelip el atana kadar rafa kalkmış görünüyor.

Rüyada bir adamın sana sarılması rüya sahibinin uyarı alabileceğine, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir adamın sana ekmek vermesi zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına inanılır.

Rüyada sevdiğin adamın sana dokunması elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, yenisinin başlayacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı adamın sana aşık olması onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin adamın sana mesaj atması huzur içinde yatacağına, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada bir adamın sana para vermesi büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin adamın sana gülmesi maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin adamın sana sarılması büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments