Rüyada bir adamla dövüşmek

Rüyada bir adamla dövüşmek ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir adamla dövüşmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler yolunuza taş koyma çabasında ya da sırtınızda yük olabilirler.

Rüyada bir adamla uyumak huzursuzlukların son bulacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada bir adamla gezmek haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine rivayet eder.

Rüyada kel adamla evlenmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kel bir adamla evlenmek hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü bir adamla evlenmek sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına inanılır.

Rüyada dul adamla evlenmek yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada bir adamla öpüşmek girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada bir adamla tanışmak bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments