Rüyada bir başkasıyla evli olduğunu görmek

Rüyada bir başkasıyla evli olduğunu görmek büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasıyla evli olduğunu gördüyseniz:

  • Sizden haber bekleyen kimseler var.

Rüyada bir başkasıyla evli olduğunu görmek kafasının karışacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasıyla evli olduğunu görmek sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada kocasının başkasıyla evli olduğunu görmek tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin başkasıyla evli olduğunu duymak kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada kocanın başkasıyla evli olduğunu görmek işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına delalet eder.

Rüyada nişanlının başkasıyla evli olduğunu görmek o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, işyerini kapatacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evli olduğunu görmek çok büyük kazançlar getireceğine, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini başkasıyla evli olduğunu görmek darda kalacağına, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.