Rüyada bir bebeğin altını

Rüyada bir bebeğin altını yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, hayal edilen herşeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin altını gördüyseniz:

  • Belirsizlik veya kararsızlık hissettiğiniz konular varsa daha fazla sorular sorarak ilerlemeniz gerekiyor.

Rüyada bebeğin eve işemesi ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin yürümesi hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bebeğin alt diş çıkarması çok büyük kısmetler kazanacağına, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin diş patlaması sıkıntıya düşeceğine, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bebeğin dil çıkarması çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına delalettir.

Rüyada bebeğin emmemesi sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına delalettir.

Rüyada bebeğin tek diş çıkarması kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin terlemesi bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments