Rüyada bir kadının yanağından öpmesi

Rüyada bir kadının yanağından öpmesi bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, moralinin yerine geleceğine, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada bir kadının yanağından öpmesi gördüyseniz:

  • Duyguları ya da düşünceleri değişen veya son dakika değişiklikleri yapan kişiler nedeniyle planlarınızdan vazgeçmemelisiniz.

Rüyada bir kadının yanağından öpmesi kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine delalet eder.

Rüyada bir kadının bir kadını yanağından öpmesi aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına yorulur.

Rüyada kadının erkeği yanağından öpmesi ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada yanağından öpmek artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, verimli işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada babayı yanağından öpmek her zaman haklının yanında olacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin yanağından öpmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, bir sağlık sorunu yaşanacağına işarettir.

Rüyada bir insanı yanağından öpmek büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin yanağından öpmek büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.