Rüyada yanağından öpmek

Rüyada yanağından öpmek üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine delalettir.

Rüyada yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan şeyleri kabul etmemeniz durumunda duygularınız kontrolü ele alabilir.

Rüyada yanağından öpmek hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin yanağından öpmek büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının yanağından öpmesi keyfinin olmayacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına işarettir.

Rüyada birisinin yanağından öpmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayınvalideyi yanağından öpmek sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada babayı yanağından öpmek sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, allah yolunda ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski eşi yanağından öpmek işlerinin açılıp kazancının artacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.