Rüyada arkadaşının yanağından öpmesi

Rüyada arkadaşının yanağından öpmesi ekonomik olarak zayıflayacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının yanağından öpmesi gördüyseniz:

  • Sabah saatlerindeyse sizi herhangi bir sorumluluk altına sokabilecek şeyleri kabul etmekten kaçınmalısınız.

Rüyada arkadaşının yanağından öpmesi ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına inanılır.

Rüyada erkek arkadaşının seni yanağından öptüğünü görmek hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanağından öpmek musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayınvalideyi yanağından öpmek huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir kadının yanağından öpmesi çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına işaret etmektedir.

Rüyada annenin yanağından öpmek uykusuz ve halsiz düşeceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına alamet eder.

Rüyada bir insanı yanağından öpmek ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına, prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.