Rüyada birinden yüzünü saklamak

Rüyada birinden yüzünü saklamak uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına delalet eder.

Rüyada birinden yüzünü saklamak gördüyseniz:

  • Evde veya yakın çevrenizde olan biten şeyleri onaylamıyor olabilirsiniz.

Rüyada birinden yüzünü saklamak umutların biteceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünü örtmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada yüzünü kesmek geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzünü temizlemek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada yüzünü mor görmek insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına alamet eder.

Rüyada yüzünü silmek daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü çarpmak bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye işarettir.

Rüyada yüzünü görememek elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.