Rüyada birinin elinin öpüldüğünü görmek

Rüyada birinin elinin öpüldüğünü görmek tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına alamet eder.

Rüyada birinin elinin öpüldüğünü gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan gelişmelere farklı açıdan yaklaşmalısınız.

Rüyada birinin elinin öpüldüğünü görmek dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine delalet eder.

Rüyada elinin öpüldüğünü görmek hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkek tarafından elinin öpüldüğünü görmek bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin dudaktan öpüldüğünü görmek gereken sabrı göstereceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin elinin yandığını hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada birinin elinin titremesi sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada birinin elinin kırıldığını görmek mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin elinin kanaması geçim sıkıntısı çekeceğine, zamanının boşa gideceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.