Rüyada birinin kurbanlık aldığını görmek

Rüyada birinin kurbanlık aldığını görmek bereket ve mutluluk elde edeceğine, bunu da herkese ilan edeceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, bereketli bir döneme girileceğine, keyifli olacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine delalet eder.

Rüyada birinin kurbanlık aldığını gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, bir süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızı aramanız gerekiyor.

Rüyada birinin kurbanlık aldığını görmek sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurbanlık inek aldığını görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada kurbanlık dana aldığını görmek aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına tabir olunur.

Rüyada kurbanlık koyun aldığını görmek işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kurbanlık aldığını görmek şansın yaver gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kurbanlık getirmesi başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin kurbanlık alması sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine yorulur.

Rüyada birinin bot aldığını görmek sorunlu bir döneme girileceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments