Rüyada birinin üstünde yılan görmek

Rüyada birinin üstünde yılan görmek sorunların gittikçe artacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, dertlerin ortadan kalkacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada birinin üstünde yılan gördüyseniz:

  • En umulmadık şeylerin olması bile imkan dahilindedir.

Rüyada birinin üstünde yılan görmek sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada baş üstünde yılan görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde yılan görmek çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada araba üstünde yılan görmek kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada başımın üstünde yılan görmek çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının üstünde yılan görmek çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapının üstünde yılan görmek bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yorganın üstünde yılan görmek rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments