Rüyada birinin yardım etmemesi

Rüyada birinin yardım etmemesi daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, işinin aksayacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, güzel zamanlar geçireceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin yardım etmemesi gördüyseniz:

  • Karşıt görüşlü kişilerden veya muhalefet yapmaktan sakınmanızda fayda var.

Rüyada birinin yardım etmemesi karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin sana yardım etmesi ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin telefonla yardım istemesi kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yardım edeceğini söylemesi iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına işarettir.

Rüyada birinin yardım ettiğini görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin yardım istemesi hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına inanılır.

Rüyada hasta birinin yardım istemesi hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, aksiliklerin başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen birinin yardım etmesi yeni bir projenin başına geçirileceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

3 yorum “Rüyada birinin yardım etmemesi

  1. Ruyada akşam birisinden yardım istiyordum ama o beni eve götürmüyordu kendin git diyordu sonra kendim gitmek için eve bakıyordum ve korkuyordum çünkü çok karanlıktı cesaret edemiyordum sonra arkadaşımın annesini görüyordum ve ondan telefonunu rica edip annemi arıyodum annem balkona çıkıyordu ve beni bekliyordu ve bende o karanlık yoldan tek başıma eve gidiyordum

  2. Rüyamda arkadaşlarımla kaykay sürüyorduk ardından ben hızlanmıştım arkadaşlarımda arkamda kalmıştı ama gözümle görebiliyordum bana sataşan grup yüzünden durmuştum arkadaşlarımda durdu ama aramızda mesafe vardı bana sataşan grup beni bağlayıp yola atmak istiyordu etraftakiler bunu görüyordu ama kimse el uzatmadı ardından bir ses duyuldu hava bulutlandı ve koşarak kaçtılar arkadaşlarım ise hiç kıpırdamadan olayı seyretmişlerdi bende onlara dönüp uzun uzun baktım sonra uyandım

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Rüyanız başlangıçlara, berekete ve hayallere tabir olunur. Rüya tabirine göre çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına; bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına; hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.