Rüyada birisinin tükürdüğünü görmek

Rüyada birisinin tükürdüğünü görmek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kazancın katbekat artacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine delalettir.

Rüyada birisinin tükürdüğünü gördüyseniz:

  • Aniden yol görünebilir ya da yakın çevrenizden kişilerle ilgili haberler alabilirsiniz veya halkla ilişkiler, bilişim, satış, reklam, hukuk, ulaştırma veya medya alanlarında bazı gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada birisinin tükürdüğünü görmek hasret kaldıklarına kavuşacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada birisinin yüzüne tükürdüğünü görmek kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, mutluluğun günden güne daha da artacağına delalettir.

Rüyada birisinin kan tükürdüğünü görmek eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, evlat sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada kedinin tükürdüğünü görmek strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kan tükürdüğünü görmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına işarettir.

Rüyada tükürdüğünü sanıp gerçekte tükürmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin yüzüne tükürdüğünü görmek bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, kazancın düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın tükürdüğünü görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.