Rüyada biriyle karşılıklı ateş etmek

Rüyada biriyle karşılıklı ateş etmek çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada biriyle karşılıklı ateş etmek gördüyseniz:

  • Neler yapabileceğinizi herkesin görmesini istiyorsunuz.

Rüyada biriyle karşılıklı ateş etmek yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada biriyle karşılıklı oynamak çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, statü atlayacağına, rütbe edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada karşılıklı ateş etmek yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle karşılıklı konuşmak kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada biriyle karşılıklı kavga etmek sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına delalet eder.

Rüyada silahla karşılıklı ateş etmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına yorulur.

Rüyada biriyle karşılıklı çay içmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada biriyle karşılıklı konuşmak tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments