Rüyada börek kokusu

Rüyada börek kokusu o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, zaferlere doymayacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada börek kokusu gördüyseniz:

  • Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsunuz.

Rüyada su börek yapmak eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada üçgen börek dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına işarettir.

Rüyada çiğ börek pişirmek istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada börek açmak hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada börek dağıtmak belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bol bol börek görmek eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada börek toplamak kazancının günbegün artacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada börek gelmesi iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments