Rüyada su börek yapmak

Rüyada su börek yapmak dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, istediği herşeye ulaşabileceğine, önemli yerlere geleceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, istediği gibi hareket edeceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada su börek yapmak gördüyseniz:

  • Askıda bekleyen hukuki, resmi, maddi veya kurumsal evraklarınızın üzerinden geçmeniz daha anlamlı seçimler yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada çiğ börek pişirmek yersiz yere suçlanacağına, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada haşhaşlı börek hayattan yana keyif bulacağına, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada üçgen börek çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada el açması börek anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, kişinin fakirleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saç börek yapmak sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada börek kokusu büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada şam börek görmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada börek açmak güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments