Rüyada burnundan kemik çıkarmak

Rüyada burnundan kemik çıkarmak daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, malından ve parasından ziyan edeceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, kafasının rahat edeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok farklı bir kişi olacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada burnundan kemik çıkarmak gördüyseniz:

  • Çabalarınızın karşılıksız kalmadığını görerek sevinebilirsiniz.

Rüyada burnundan kemik çıkarmak işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate yorulur.

Rüyada burnundan kemik görmek çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnundan kemik çıkması sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına delalet eder.

Rüyada burnundan kemik çıktığını görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine delalettir.

Rüyada burnundan kemik düşmesi çareyi başka yerlerde arayacağına, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı işaret eder.

Rüyada kemik suyu mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kemik yutmak rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine işaret eder.

Rüyada ölü kemik görmek zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments