Rüyada kemik suyu

Rüyada kemik suyu başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına inanılır.

Rüyada kemik suyu gördüyseniz:

  • Sanat olayları size çok cazip gelebilir.

Rüyada kemik aramak çok kötü günler göreceğine, elindeki işi rayına oturtacağına işaret eder.

Rüyada kemik toplamak o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına yorulur.

Rüyada kemik ihya kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine delalet eder.

Rüyada kemik pişirmek çevredeki insanlardan da destek alınacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada ölü kemik görmek kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kemik çıtlaması işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kemik suyu rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına delalet eder.

Rüyada kemik yutmak bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments