Rüyada burnunun yarıldığını görmek

Rüyada burnunun yarıldığını görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, evlerindeki huzurun artacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına işarettir.

Rüyada burnunun yarıldığını gördüyseniz:

  • Sonuçta herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Rüyada burnunun yarıldığını görmek rüya sahibinin uyarı alabileceğine, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yer yarıldığını görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine delalettir.

Rüyada kolun yarıldığını görmek yokluk nedir bilmeyeceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yolun yarıldığını görmek isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada diş etinin yarıldığını görmek muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dizinin yarıldığını görmek etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine delalettir.

Rüyada ağzının yarıldığını görmek esenliğe ve feraha kavuşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dudağının yarıldığını görmek yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments