Rüyada büyük bir sıçan görmek

Rüyada büyük bir sıçan görmek ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, üzüleceğine ve borçlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük bir sıçan gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelere açıksınız.

Rüyada büyük bir sıçan görmek önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine işaret eder.

Rüyada siyah büyük sıçan görmek hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada büyük sıçan görmek ne anlama gelir epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, malının ve parasının da artacağına inanılır.

Rüyada büyük sıçan öldürmek uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük beyaz sıçan görmek bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük sıçan görmek bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine delalet eder.

Rüyada eve sıçan girmesi sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sıçan yemek uzak bir yola gidileceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments