Rüyada cadıya dönüşmek

Rüyada cadıya dönüşmek çekilen hasretin biteceğine, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına inanılır.

Rüyada cadıya dönüşmek gördüyseniz:

  • Belli anlaşma veya düzenlemelerin sizi mutlu edip etmeyeceği konusunda kafanızda endişeleriniz olabilir.

Rüyada cadıya dönüşmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments